Biokorekcijos centras

BIOKOREKCIJOS CENTRAS - STUBURO GYDYMAS
Tel. konsultacijai ir išankstinei registracijai: +370 688 57626
 

Osteochondrozė

Osteochondrozė - ankstyvas tarpslankstelinio disko medžiagos nusidėvėjimas. Diskas praranda savo elastingumą, atsiranda įskilimai, todėl diskas netenka savo amortizuojančios funkcijos.

Žmonių vaikščiojimas stačiom - tai pagrindinė osteochondrozės priežastis. Būtent dėl to stuburui tenka dideli krūviai, daugiausiai kaklui ir juosmeniui. Viskas dėl to, kad didžiausias statinis krūvis tenka juosmeniui, o dinaminis - kaklui.

Esant osteochondrozei vyksta daug pakitimų. Stebimas fibrozinio  ir kaulinio audinio vešėjimas. Šis vešėjimas tai organizmo bandymas kompensuoti disko suspaudimą. Bet tie patys išviešėjimai turi ir neigiamas pasekmes - suspaudžiamos nervinės šaknelės, kraujagyslės, ko pasekmė - skausmas, nutirpimas.

Tarpslankstelinės išvaržos formavimasis vyksta keleto faktorių įtakoje, tarp kurių pagrindinis - osteochondrozė.

Greitai numalšinti skausmą galima priešuždegiminių vaistų pagalba. Tačiau skausmai linkę kartotis. Tai vyksta dėl to, kad vaistai veikia tik skausmą, bet visiškai neturi jokios įtakos tarpslanksteliniams diskams.

Yra įvairių osteochondrozės gydymo metodikų.Stuburo tempimas - vienas pagrindinių būdų.

Magnetoterapija - veikiant kintamuoju magnetiniu lauku. Ši terapija veikia spazmolitiškai, raminančiai ir priešuždegimiškai.

Vienas efektyviausių gydymų - skenarterapija. Taikant šį  gydymo būdą veikiama ne tik į pakitusius tarpslankstelinius diskus, bet ir į visą organizmą.

Skeneris tai prietaisas savaime kontroliuojamos, elektro neuro adaptacinės reguliacijos, turintis priešuždegiminį ir nuskausminantį poveikį. Skeneris veikia elektrinių impulsų dėka, pagal savo parametrus, panašiais į neuro impulsus. Per odą šie impulsai patenka į centrinę nervų sistemą, pasiekia patologinį židinį. Patologiniame židinyje pasikeičia elektrinis laukas, todėl keičiasi aparto signalas.

     Biokorecijos centras,
     Laisvės pr. 79E, Vilnius
     Mob. tel.: +370 688 57626
  
Interneto svetainių kūrimas: Dulskis.lt