Biokorekcijos centras

BIOKOREKCIJOS CENTRAS - STUBURO GYDYMAS
Tel. konsultacijai ir išankstinei registracijai: +370 688 57626
 

Atsiliepimai

Iš "Biokorekcijos centro" lankytojų knygos: 

 Man labai pavyko, kad interneto platybėse radau informaciją apie gydytoją  Tamarą Stepaškiną. Kai paskambinau pirmą kartą (maždaug prieš tris metus)  ir  ji paklausė, kada galiu ateiti, aš atsakiau, kad bet kada tik kad greičiau, nes jaučiausi tragiškai. Ir nuo to laiko savo nugaros problemų gydymą  aš patikiu tik šiai daktarei. O mano stubure -  visa ‚puokštė“  pažeidimų įvairiose vietose:  diskų protrūzijos (ypač kaklo srityje), spondiloartrozė, osteochondrozė,  kažkoks slankstelis buvo įtrūkęs ir jau užgijęs (net nežinojau, tomografija parodė).  Skauda virš dešiniosios mentės, jau nežinau, kiek metų ir kodėl. Kartais net indų negaliu išplauti, jau nekalbu apie namų tvarkymą, daržo ravėjimą ir pan.  Man jau 60 metų. Apie 30 metų dirbu sėdimą darbą. Taigi, stuburas mano tikrai labai nuo to nukentėjęs. Pradėjau dairytis pagalbos dėl savo problemų  jau seniai. Poliklinikos gydymas buvo toks:  tepaliukai, pleistrai, įvairūs vaistai, na ‚glostomasis‘ masažas, elektrostimuliacija, kineziterapija (bendra visiems ligoniams). Rezultatas buvo arba nulinis, arba labai trumpalaikis pagerėjimas, pvz. ,kol geriu vaistus. Buvau ir sanatorijose ne kartą, bet kažkaip ypatingo ilgesnio pagerėjimo irgi nepajaučiau. Vilniuje lankiausi ne viename gerai žinomame stuburo gydymo centre, dariausi masažus, bandžiau manualinę terapiją, bet kažkaip niekur nepavyko pasiekti ilgesnio pagerėjimo. Po 2-3 mėnesių vėl galvodavau, ką čia daryti, kur kreiptis. Žodžiu,  kai atradau šį Tamaros Stepaškinos gydymo kabinetą, daugiau niekur neinu. Kartą per metus padarau kursą jos procedūrų ir jaučiuosi gerai. Tik čia aš radau realią pagalbą savo stuburui. Aišku, namie darau specialią mankštą, tai tiesiog būtina gerai formai palaikyti. Bet man nereikia jokių vaistų ir kitokio gydymo.  Ir jeigu kažkas klausia patarimo, kur  kreiptis dėl stuburo problemų, aš pirmu numeriu rekomenduojų tik šį gydymo būdą – jei man padėjo, gal ir kiti čia ras pagalbą. Ačiū.
Pagarbiai Elena, buhalterė, Vilnius, 2017 m.

•  Nuostabus gydymas ir džiuginantys rezultatai - tik taip galima pasakyti apie gydymą šiame centre. AČIŪ JUMS, mieloji GYDYTOJA! TVIRTYBĖS JUMS kitų džiaugsmui ir sveikatai.

•  Labai ačiū, gydytoja, už sugrąžintą galimybę judėti be skausmo. Visokeriopos sėkmės Jums.
Rasa, 2017m. 

•  Kantri, kruopšti ir atidi gydytoja T. Stepaškina. Jau po antrojo gydymo seanso dingo galvos svaigimas, o po dešimties seansų visiškai nebereikia vaistų nuo skausmo. Vėl esu jauna ir sveika!! Sveikatos linkiu šiai nuostabiai gydytojai. 
Asta, 2017 m.    

•  Nuostabus gydymas ir džiuginantys rezultatai - tik taip galima pasakyti apie gydymą šiame centre.
AČIŪ JUMS, mieloji GYDYTOJA! TVIRTYBĖS JUMS kitų džiaugsmui ir 
sveikatai. 
Algimantas, 2015 m.   

 •  Nuoširdžiai dėkoju gydytojai T.Stepaškinai už puikų bendravimą, profesionalią ir efektyvią pagalbą gydant tirpstančias rankas. Rezultatų ilgai laukti neteko-pakako vos dviejų procedūrų kompleksų, kad šis negalavimas visiškai išnyktų. Ačiū Jums gydytoja!

Vilija, Vilnius, 2015 m.  

•  Dėkoju daktarei Tamarai Stepaškinai už nugaros ir kojos skausmų efektyvų gydymą. Dėl nugaros ir kojos skausmų negalėjau nei judėti, nei miegoti. Jau po vieno seanso galėjau vaikščioti, o dar po kelių ir visai pagerėjo savijauta. Didelis ačiū.
Jonas, 2015m. 

 •  Dėkoju gydytojai p. Tamarai Stepaškinai už suteiktą pagalbą. Labai skaudėjo nugarą, buvo stipriai suspaustas kaklas ir  skausmas po dešiniu šonkauliu. Išbandžiau daug visokių gydymo būdų. Po penkių apsilankymų Biokorekcijos centre nugaros skausmai sumažėjo. Pagaliau vėl galiu judinti kaklą. Esu labai dėkinga gydytojai Tamarai. Didelis Ačiū.
Jelena, 2015m. 

  •  Dėkoju gydytojai p. Tamarai atlikusiai 10 seansų kompleksinio profilaktinio gydymo procedūrų ir išgydžiusiai mano gerokai susidėvėjusio stuburo keliamus skausmus ir nepatogumus .
Antanas, Vilnius, 2015m.  

  • Dėkoju Biokorekcijos centro kolektyvui už suteiktą pagalbą gydant „stuburo osteochondrozę“. Gydymu esu patenkinta, jaučiuosi daug geriau. Dėkinga visam Jūsų personalui už rūpestį ir dėmesį.
  Stanislava, Vilnius, 2015 m. 

  • Reiškiu nuoširdžią padėką Biokorecijos centro vyr. gydytojai p. Tamarai Stepaškinai už jos parodytą šilumą mano gydymosi metu, personalui už dėmesį ir ypač seseriai Janinai už jos švelnumą. Linkiu Jums sėkmės šiame kilniame darbe! Dėkingas pacientas 
  Vytautas
, Vilniaus raj., 2015 m.

  Dėkoju centro gydytojai Tamarai ir gydymo personalui už nuoširdų rūpestį ir darbą. Džiaugiuosi gerais gydymo rezultatais, nes tikrai jaučiuosi daug geriau – ypač jaučiu lengvumą kojose. Ačiū! Linkiu sėkmės! 
   Joana, Alytus, 2014 m.

  Nuoširdžiai dėkoju vyr. gydytojai Tamarai Stepaškinai, medicinos darbuotojoms Elenai ir Janinai, kurios išgydė mano dviejų metų sūnelį Evaldą. Sūnelis sirgo pūliuojančia angina, ausyčių uždegimu, kosėjo. Tris savaites laikėsi temperatūra, jokie vaistai nepadėjo, buvau praradusi viltį. Pradėjus lankytis Biokorekcijos centre, sūneliui pagerėjo, jaučiasi žvalus ir laimingas. Nuoširdžiai dar kartą Jums Ačiū! 
 
Evaldas, Vilnius, 2014 m.

  Norėčiau padėkoti visam “Biokorekcijos centro” kolektyvui už suteiktą gydymą. Jūsų centre gydo ne tik pačios procedūros, bet ir dirbančių žmonių švelnumas, nuoširdumas ir dėmesys. Reikia tikėti, kad paseiksi – ir tada tikrai liga tikrai greičiau pasitrauks. O Jūs, mielos medikės , padedat mums, ligoniams, – geru žodžiu, šypsena. Su pagarba. 
 
Sigutė, Vilniaus raj., 2014 m.

  Gerbiamas Biokorekcijos centro kolektyvas ir daktarė  T. Stepaškina, nuoširdžiai dėkoju už mano išgydymą, nes jokioje poliklinikoje, jokioje ligoninėje manęs nebūtų išgydę, o čia mane išgydė ir aš daugiau nebesergu. Labai sunkiai sirgau, į mėnesį apie tris kartus, su mama visur gydėmės, bet mūsų iki galo niekur neišgydydavo, o čia išgydė momentaliai. Po paskutinio gydymo nesirgau metus ar daugiau... Linkiu ir toliau visus taip gerai gydyti, kaip ir mane, ir labai Jums didelis ačiū už tai, ką dėl manęs padarėte. Ačiū. Su pagarba.
  A
urelija, Vilnius, 2013 m.

  Ponia daktare Tamara! Labai dėkingas Jūsų kolektyvui už sąnario gydymą. Su pagarba.
 
Marius, Vilniaus raj., 2013 m.

  Širdingai dėkoju už gydymą! Po 10 seansų jaučiuosi lyg būčiau naujai užgimusi: skausmai dingo iš visų probleminių vietų ir kvėpuoti tapo lengviau. Nuotaika pagerėjo, veide atsirado šypsena ir noras gyventi, dirbti. Tad tikrai esu labai labai dėkinga gydytojai Tamarai ir linkiu Jums stiprios sveikatos ir sėkmės darbe bei gyvenime. Su dėkingumu. 
  V
ioleta, Vilnius, 2013 m.Parašykite savo atsiliepimą apie mūsų suteiktas paslaugas arba savo pageidavimus:


* - privalomi laukai.
     Biokorecijos centras,
     Laisvės pr. 79E, Vilnius
     Mob. tel.: +370 688 57626
  
Interneto svetainių kūrimas: Dulskis.lt